ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна підтримала санкції ЄС проти Білорусі

1 Квітня 2020

Європейський Союз ще на рік, до 28 лютого 2021 року, продовжив запроваджені проти Білорусі санкції. Про це йдеться в документі, оприлюдненому на сайті Європейської Ради, повідомляє Укрінформ. 

«17 лютого Рада ЄС ухвалила рішення (CFSP – Спільна зовнішня політика та політика безпеки) 2020/214 про доповнення рішення Ради ЄС 2012/642/CFSP. Цим рішенням Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи проти Білорусі на один рік, до 28 лютого 2021 року. Країни-кандидати – Республіка Північна Македонія, Чорногорія та Албанія, країна процесу стабілізації й асоціації Боснія та Герцеговина, країни EFTA (Європейської зони вільної торгівлі) – Ліхтенштейн і Норвегія, а також Україна приєдналися до цього рішення», – йдеться в заяві верховного представника ЄС Жозепа Борреля.

Країни погоджуються на те, щоб їхня державна політика відповідала цьому рішенню.

«Європейський Союз узяв до уваги ці зобов’язання та привітав їх», – ідеться в документі.

Санкції включають ембарго на зброю й техніку, які можуть бути використані для внутрішніх репресій, та заморожування активів і заборону на подорожі для чотирьох людей у зв’язку з нез’ясованим зникненням двох опозиційних політиків, одного бізнесмена та одного журналіста у 1999 та 2000 роках.

Нагадаємо, як повідомляла АрміяInform, президент Дональд Трамп продовжив до 1 квітня 2021 року дію санкцій проти Росії, запроваджених через кібератаки проти Сполучених Штатів.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України