ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Учні Полтавщини беруть участь у конкурсі “За нашу Свободу!” під патронатом Сухопутних військ

4 Квітня 2020
Учні Полтавщини беруть участь у конкурсі  “За нашу Свободу!” під патронатом Сухопутних військ

Сухопутні війська ЗСУ та Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки впродовж 2020 року проведуть Всеукраїнський конкурс дитячого образотворчого мистецтва та поезії.

– Як показав досвід двох попередніх  років, цей проєкт став унікальною можливістю для організації заходів популяризації і зміцнення авторитету армії, а також важливою складовою військово-патріотичного виховання молоді, – зазначив заступник обласного військового комісара з морально-психологічного забезпечення підполковник Едуард Бородай.

Так, роботи переможців 2018–2019 років лягли в основу збірника дитячої поезії і малюнків, який видано завдяки спільним зусиллям Командування Сухопутних військ ЗС України, Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ та громадських організацій. Крім того, упродовж 2019 року малюнки переможців конкурсів можна було побачити в інформаційній кампанії і соціальній рекламі, присвяченій Дню Збройних Сил України та Дню Сухопутних військ.

Конкурс передбачає проведення регіональних відбіркових турів, які вже розпочались.

– Враховуючи санітарно-епідеміологічну обстановку в країні, старт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей і учнівської молоді відбувся в режимі онлайн, – розповів офіцер. – Це дещо посилило його виховне значення. Адже діти в умовах карантину отримали змогу проявити творчі здібності – мовою малюнка й поезії висловити власні думки та бачення теми захисту держави.

Основним завданням конкурсу його організатори вважають надання моральної підтримки воїнам ООС, сприяння розвитку у молоді патріотизму та відповідальності за майбутнє держави, виховання любові до рідного краю, поваги до Батьківщини, родинного вогнища, рідної мови, української культури.

Засідання журі обласного конкурсу, яке номінує роботи переможців для участі в черговому етапі проєкту, відбудеться наприкінці травня.

3
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Новини