ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У спецпризначенців сезонне обслуговування техніки на фінішній прямій

22 Квітня 2020, 19:18
У спецпризначенців сезонне обслуговування техніки на фінішній прямій

Уже за тиждень, а саме 30-го квітня, у Збройних Силах України завершиться цикл планових робіт із переведення озброєння і військової техніки до літнього режиму експлуатації. Спецпризначенці однієї з військових частин Сил спеціальних операцій, що дислокується на Хмельниччині, також вийшли на фінішну пряму.

Щодня тут, у буквальному сенсі слова, кипить робота. Водії бойових підрозділів, медпункту, підрозділів забезпечення перевіряють надійність роботи всіх систем, вузлів та агрегатів, підкрашують, змащують і натирають до блиску закріплені за ними автомобілі, причепи, інженерну техніку тощо.

– Зважаючи на специфіку виконання бойових завдань нашими підрозділами будь-де і будь-коли, ми повинні бути впевненні в надійності роботи озброєння і автомобільної техніки на 100%. Тому зосереджуємо увагу не лише на зовнішньому вигляді, комплектності та справності машин, але й на знанні та виконанні водіями своїх обов’язків, наявності відповідних документів, порядку та якості проведення сезонного технічного обслуговування, − каже начальник озброєння військової частини полковник Олександр.

Переважна більшість техніки в частині – зразки, які дістались у спадок від СРСР. Та незважаючи на досить поважний вік, вони готові до виконання завдань за призначенням так само, як і нові – «Варта», «КрАЗ» та американські HUMMER.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл