ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Римі зустріли українських медиків зі словами подяки

5 Квітня 2020, 10:15
У Римі зустріли українських медиків зі словами подяки

Італійські високопосадовці – Міністр закордонних справ Італії, очільники Департаменту цивільного захисту, представники обласної адміністрації Марке, а також українські дипломати зустріли зі словами подяки бригаду українських лікарів одразу після прильоту з Києва на військове летовище Pratica di Mare біля Риму в суботу. Про це повідомляє посольство України в Італії у Facebook.

Українські медики прибули для допомоги італійським колегам у лікуванні хвороби COVID-19, від епідемії якої значно потерпають Апенніни.

«Щиро дякуємо Україні та її медикам за цей жест солідарності й міжнародної підтримки. Італія цього ніколи не забуде», – заявив під час зустрічі Міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо.

Італійська сторона високо оцінила допомогу й підтримку з боку України. Про прибуття 20 українських лікарів повідомили багато італійських видань і державні телеканали. Вони зауважують, що, після Албанії і Польщі, Україна стала черговою країною Східної Європи й Західних Балкан, яка надає конкретну підтримку Італії.

За рішенням Департаменту цивільного захисту Італії, медичні фахівці з України протягом двох тижнів працюватимуть у лікарнях області Марке в містах Урбіно й Пезаро. З-поміж 21 регіону країни Марке нині на шостому місці за кількістю інфікованих на коронавірус: там понад 4 тисячі хворих, понад 570 осіб померли.

Завдання української групи медиків – не лише допомагати італійським колегам, але й переймати досвід лікування нової хвороби.

Українські інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи і медсестри забезпечені засобами індивідуального захисту, повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського про допомогу Італії, оплату лікарям також гарантує українська держава.

Зазначається, що наступного тижня до Італії прибудуть іще два рейси з України з гуманітарною допомогою. Один доставить спиртові засоби дезінфекції, інший – вертоліт-реанімацію для транспортування хворих.

Протягом півтора місяця, відколи Італію значно вразила епідемія коронавірусу, там зареєстровані загалом майже 120 тисяч інфікованих. Нині налічують понад 85 тисяч вірус-позитивних близько 20 тисяч людей одужали, повідомило видання «Україна молода».

В країні найвищий у світі рівень летальних випадків – 12,2 відсотка, це понад 14 з половиною тисяч померлих, серед яких 4 громадянки України. Тут також велике число інфікованих медиків – понад 11 тисяч, 78 із них померли.

 

Читайте нас в Telegram
Новини