ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«У душі я − хлопчак, котрий завжди мріяв побачити світ, однак зробив це лише після того, як війна змінила його самого…»

28 Квітня 2020
«У душі я − хлопчак, котрий завжди мріяв побачити світ, однак зробив це лише після того, як війна змінила його самого…»

Про нового учасника нашого літературного інтернет-марафону до Дня піхоти кажуть: «У нього всі книжки різні, однакових нема!» Автор щиро каже, що над цим навіть не замислювався, але ж… судіть самі: 

«Піастри… Піастри!!!» − суто пригодницька повість про піратів. Із авторськими ілюстраціями. Книга вже котрий рік в першій п’ятірці книг про піратів.

«Холодне серце» − історично-пригодницька повість-казка в жанрі «любовного роману».

«Слово про війну» − унікальна збірка історій початкового етапу російсько-української війни. Книга не лише пережила перше видання, а й розрослася до трьох томів! І це − невигадані оповідки, а свідчення учасника подій, який знає, як пахне порох. 

«Словник Солдатського сленгу своїми словами» − перший в Україні ілюстрований словник термінів АТО, з яким із цікавістю знайомляться не лише цивільні, але й побратими в ООС.

«Історії» − власні оповідання про війну та кохання…

«Козацькі байки» − власна збірка історій, притч, байок та віршів.

«Подорож на край світу» (робоча назва) − історія відкриття Європи очима хлопчака, котрий завжди мріяв побачити світ, однак зробив це лише після того, як війна змінила його самого…

Останні три книги ще у видавництві чи на стадії підготовки до друку. Однак, погодьтесь, книги – абсолютно не схожі за жанрами, сюжетами, тематикою. Вочевидь різноманіття – особлива риса творчості автора. Усі книги – різні, однак у кожну з них доброволець, кулеметник та снайпер (у 2014−2015 роках) Василь Піддубний обережно вклав частинку своєї життєвої філософії та цілу гамму почуттів.

Запитую бойового побратима: «Що ж далі?» Посміхнувшись, відповідає: «Та й сам не знаю. Можливо, книжка поезій. А може дитячі казки… До чого буде натхнення».

А тим часом він для вас читає сатиричне оповідання, що увійшло до збірки «Слово про війну» та було надруковане в збірці «Мамо, матінко, матусю…»

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
MilitaryArt