ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі відкрили фотогалерею «Чорнобильський подвиг»

24 Квітня 2020
У Дніпрі відкрили фотогалерею «Чорнобильський подвиг»

24 квітня в міськраді Дніпра відкрили фотогалерею «Чорнобильський подвиг», присвячену 34-й річниці аварії на ЧАЕС. На ній представлено близько 40 світлин із зображенням ліквідації катастрофи. Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міської ради.

– Уже 34 роки минуло від тієї страшної події, яка загрожувала не тільки нашій країні, а й усьому світові, – сказав заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний. – Відкриваючи цю виставку, ми вшановуємо пам’ять тих героїв, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, адже то був подвиг.
Дніпро постійно підтримує учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та їхні сім’ї. З бюджету виділяють кошти на цільову допомогу (цього року – 12,5 млн грн), видають путівки на відпочинок та оздоровлення. Крім того, з ініціативи мера міста Бориса Філатова з муніципального кошторису виділили 1 млн грн на допомогу щодо проведення операцій, закупівлю ліків та відновлювальний період для чорнобильців.

 

– Я дуже вдячний за те, що виставку, яка висвітлює наш чорнобильський подвиг, відкрили саме в приміщенні міськради. Дуже добре, що вона розташована на другому поверсі, адже відвідати її можуть і люди, які сюди приходять, і депутати, особливо молоді, – сказав голова Дніпровської міської спілки «Союз Чорнобиль України» Ігор Турчин.

Також він зазначив, що у зв’язку із карантином, заходи присвячені вшануванню пам’яті загиблих ліквідаторів аварії (панахиду, хресну ходу та покладання квітів до меморіального комплексу «Чорнобильський дзвін»), скасували. Однак їх обов’язково проведуть, коли всі обмеження будуть зняті.

Нині в Дніпрі живуть близько 7 тисяч ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

13

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Соціальний захист