ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Тиші на Донбасі немає. Через це страждають мирні жителі» – керівник місії ОБСЄ

24 Квітня 2020
«Тиші на Донбасі немає. Через це страждають мирні жителі» – керівник місії ОБСЄ

«Російські збройні формування на Донбасі обмежують свободу пересування патрулів і безпосередньо впливають на роботу місії», – заявив голова Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі Яшар Халіт Чевік у відеозверненні до Постійної ради ОБСЄ у Відні. Про це повідомляє  Укрінформ.

У своєму першому зверненні після продовження строку дії мандата місії Яшар Халіт Чевік зазначив, що в умовах пандемії коронавірусу СММ ОБСЄ і далі зосереджує зусилля на виконанні передбачених мандатом завдань, паралельно сприяючи зниженню загроз для місцевого населення та забезпечуючи захист своїх співробітників.

«Активніше застосовуючи технічні засоби, місія адаптувалася та продовжує вести свою основну діяльність, зокрема моніторинг та звітування про безпекову ситуацію на сході України», – заявив він.

Посол Чевік відзначив, що повне та всеосяжне дотримання режиму припинення вогню досі не втілене в життя, і саме мирні жителі продовжують за це розплачуватися.

«Бойові зіткнення тривають навколо об’єктів цивільної інфраструктури, що викликає особливу стурбованість на тлі спалаху COVID-19, коли безперебійне водо- та електропостачання життєво важливі для захисту здоров’я мирного населення», – зауважив він.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України