ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Туреччина скорочує військові операції у Сирії через спалах коронавірусу

6 Квітня 2020

Туреччина мінімізує пересування своїх військ в зонах операцій у зв’язку зі зростанням кількості заражених і загиблих від коронавірусу серед турецьких громадян. Про це заявило міністерство оборони країни, повідомляє Reuters.

«Війська, розміщені в Сирії, тепер будуть входити і виходити з районів операції лише з дозволу голови армії. Таким чином переміщення персоналу і військ зводиться до мінімуму, якщо тільки вони не є обов’язковим», –  йдеться у повідомленні.

Анкара підтримує сирійських повстанців у північно-західному регіоні Ідлібу, де на початку цього року було розпочато розгортання турецьких військ. Бойові дії вщухли після того, як місяць тому Туреччина домовилася про припинення вогню з Росією, яка підтримує сирійські урядові сили.

Турецькі військові контролюють сирійські прикордонні райони на сході від Ідлібу. Міністерство оборони країни створило новий підрозділ для боротьби з поширенням коронавірусу. У відомстві наголошують, що турецькі лікарі були направлені в райони операцій для проведення навчання, пов’язаного з тяжкими респіраторними захворюваннями.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України