ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Танкісти морської піхоти наступали вночі

8 Квітня 2020, 19:00
Танкісти морської піхоти наступали вночі

На Херсонщині танкові підрозділи окремої бригади морської піхоти ВМС ЗС України провели тактичні навчання з бойовою стрільбою вночі, під час яких було відпрацьовано дії в наступі. Про це у Фейсбук повідомила пресслужба бригади.

Навчання відбувалися в кілька етапів, протягом яких морські піхотинці відпрацювали водіння бойових машин, тактичне маскування, розгортання у бойовий порядок та вихід на визначені рубежі. Після цього танкісти стрімко атакували умовного противника. З ходу були знищенні вогнем протитанкові і вогневі засоби, які перешкоджали подальшому просуванню. Також було відпрацьовано алгоритм дій під час евакуації танка та пораненого військовослужбовця.

— Наступ вночі має свої переваги та мінуси. Ніч обмежує видимість, ускладнює орієнтування, збільшує час на виявлення й ураження цілей. Тому знижується ефективність вогню та збільшується витрата боєприпасів і освітлювальних засобів. З іншого боку, нічні умови дозволяють непомітно для противника займати, обладнувати вихідне положення для наступу та несподівано атакувати. У таких умовах значно менші втрати від ворожих протитанкових засобів. Крім того, нічна атака має великий психологічний вплив на противника, — розповідає керівник навчань.

 

Стежте за нами в Instagram
Вишкіл