ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ситуацію на Донбасі обговорять у Раді міністрів ЄС із закордонних справ

21 Квітня 2020

Ситуація на територіях Донбасу, що нині перебувають поза контролем уряду України, стане однією з тем для обговорення 22 квітня під час онлайн засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ.

Про це під час виступу на засіданні Комітету Європарламенту із закордонних справ заявив Високий Представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє Укрінформ.

– Ви (депутати. – Ред.) висловили занепокоєння про ситуацію в районах, які знаходяться поза контролем уряду (України) на Донбасі. Ми обговоримо це питання під час засідання Ради міністрів закордонних справ у середу. Подивимося, що вони можуть сказати. Але очевидно, що є місця, де відбуваються конфлікти, і під час цих конфліктів набагато важче розуміти, що відбувається, для того, щоб оцінити ситуацію. Крим і Україна є прикладом цього, − сказав Боррель.

Так, за його словами, нині ЄС не має жодного гуманітарного доступу до Криму, де ситуація залишається «дуже серйозною».

– Крим – це питання на нашому столі. Дійсно, ситуація там, в Криму, є дуже серйозною. Ми уважно за нею слідкуємо і намагаємося отримати доступ до даних. Як ви знаєте, у нас нині немає жодного гуманітарного доступу до Криму. Ми порушуємо це питання з усіма сторонами, яких це стосується, − зауважив Високий представник ЄС, відповідаючи на запитання депутатів Європарламенту.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України