ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

США посилили експортні обмеження щодо Росії, Китаю, Венесуели, щоб завадити закупати потенційно військові технології

28 Квітня 2020

Міністерство торгівлі США оголосило про запровадження нових заходів експортного контролю з метою перешкодити спробам компаній з Китаю, Росії і Венесуели отримати доступ до американських технологій, які можуть бути використані під час розробки зброї, військового авіатранспорту або обладнання для стеження, у цивільних каналах поставок або під приводом використання у цивільних цілях, повідомляє «Голос Америки»

− Важливо враховувати наслідки ведення справ із країнами, які в минулому вже перенаправляли закуплені в американських компаній товари для використання у військових цілях, − зазначив міністр торгівлі США Уілбур Росс.

За його словами, деякі компанії з Китаю, Росії і Венесуели намагаються обійти американський експортний контроль і в цілому підірвати інтереси США.

−  Тому ми як і раніше будемо пильними, щоб запобігти потраплянню американських технологій в погані руки, − наголосив міністр торгівлі США.

Відомство розповсюдило на всі три країни обмеження, пов’язані з такими товарами, як напівпровідникове обладнання, сенсори та інші технології, які можна використовувати у військових цілях.

Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Новини світу та України