ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Снайпери-морпіхи: озброєні й дуже небезпечні для окупантів

6 Квітня 2020
Снайпери-морпіхи: озброєні й дуже небезпечні для окупантів

Морська піхота воює завжди. Навіть якщо сьогодні ця частина знаходиться на другій лінії оборони, це означає лише одне: вже завтра вона буде на «нулі» й захищатиме нашу країну, перебуваючи у перших рядах.

Наразі морпіхи цієї військової частини проходять бойове злагодження, відточуючи свої навички. Не забули про них і волонтери. Як би там не казали, що, мовляв, волонтерська допомога не є настільки масштабною, як доленосного чотирнадцятого року, це не так: волонтери захисників напризволяще не кидають.

Днями до цієї військової частини прибув черговий волонтерський десант. Відомий в Україні волонтер Олександр Карпюк, більше знаний як Serg Marco, привіз морським піхотинцям величезний вантаж. У ньому – все, що наразі є актуальним. Як з огляду на те, що морпіхи невдовзі перебуватимуть на передовій, так і зважаючи на складну епідеміологічну обстановку в державі та світі.

– Цього разу ми привезли хлопцям захисні маски, санітайзери, а також те, що стане їм у пригоді на нулі, – розповідає Serg Marco.

Що ж криється за цими скупими словами? Не мало не багато – пів тисячі масок та пів сотні пляшок антисептика, квадрокоптери – кілька з денною, і кілька – з нічною тепловізійною оптикою, карабіни зі змінними стволами, сотні набоїв до них.

Квадрокоптери, отримані від волонтерів, дадуть змогу як виконувати завдання розвідки, так і у разі необхідності та в умовах знахабнілості окупантів, використовувати їх як ударні засоби. Це – дрони з цифровим збільшенням, здатні виконувати широкий спектр бойових завдань.

Окрім того, волонтери привезли морським піхотинцям три станки для великокаліберних кулеметів.

– Це – для «Утесів», станки групи Доніка – Борцова, – пояснює Олександр Карпюк.

Щодо коштів, на які було придбано такий великий обсяг озброєння, обладнання та санітарних засобів, волонтер розповідає, що більшу частину їх було зібрано через соціальну мережу Фейсбук, а також чималу допомогу надали спонсори, яким небайдужі снайпери й морська піхота зокрема.

– Ми допомагаємо цій частині морської піхоти з 2016 року, – говорить Serg Marco. –  Наразі, під час бойового злагодження, у снайперському підрозділі проходять змагання – залікові стрільби, що підтверджують високий рівень вогневого вишколу снайперів. А це – найвища оцінка нашої роботи!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Допомога армії, Публікації, Репортаж