ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Шмигаль погодив із Радою зміни до Держбюджету

9 Квітня 2020
Шмигаль погодив із Радою зміни до Держбюджету

Верховна Рада погодила зміни до Держбюджету і може підтримати їх наступного тижня. Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з послом Канади в Україні Ларисою Галадзою, передає Урядовий портал.

Шмигаль зазначив, що зміни дозволять надати фінансову допомогу пенсіонерам і збільшити надбавки медикам.

«Верховна Рада узгодила основні видаткові статті оновленого Держбюджету. До кінця робочого тижня ми ще працюємо з профільним Комітетом. І вже наступного тижня ми очікуємо, що народні депутати проголосують за зміни до Держбюджету», – зазначив Денис Шмигаль.

Також Прем’єр-міністр повідомив послу Канади в Україні про кроки, які уряд робить у протидії поширенню коронавірусної хвороби. Зокрема щодо підтримки медичних працівників, соціально вразливих верств населення, людей, які втратили роботу, малого і середнього бізнесу.

Прем’єр також розповів послу про створення Фонду із боротьби з коронавірусом. Зі свого боку Лариса Галадза поділилася досвідом Канади в боротьбі з коронавірусом і зазначила, що Україна вживає правильні заходи.

Під час зустрічі Денис Шмигаль обговорив з Ларисою Галадзою ситуацію з катастрофою українського літака в Ірані.

«Ми вийшли на розуміння того, що «чорні скриньки» з цього літака можливо повернути в Україну. Робота триває, попри інші виклики», – зазначив Прем’єр-міністр.

Він також подякував Канаді за підтримку України та твердість у збереженні санкцій проти РФ. Зі свого боку  Лариса Галадза зазначила, що Канада не відходить від цього курсу  й надалі має намір на зовнішньополітичній  міжнародній арені акцентувати на цьому.

Читайте нас у Facebook
Новини