ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Шана лікарям, які борються за здоров’я і життя наших воїнів

10 Квітня 2020
Шана лікарям, які борються за здоров’я і життя наших воїнів

Сьогодні командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенант Олександр Павлюк відзначив нагородами та цінними подарунками лікарів Військового медичного клінічного центру Західного регіону.

– Це лише невелика частинка нашої вдячності людям, які нині стоять на сторожі здоров’я всіх військовослужбовців в умовах пандемії, – наголосив генерал-лейтенант Олександр Павлюк. – Наші медики – це висококваліфіковані професіонали своєї справи. І вони варті того, щоб цінувати їхню самовіддану й наполегливу працю.

Нагадаємо, що з початку введення карантинних заходів щодо протидії розповсюдженню вірусу COVID-19, військові медики оперативно вжили всіх необхідних заходів. І, незважаючи на нові виклики, продовжують рятувати життя та відновлювати здоров’я військовослужбовців, які зазнали поранень під час проведення операції Об’єднаних сил.

– Всі ми високо цінуємо подвиг лікарів, який вони здійснюють сьогодні, – зазначив командувач Олександр Павлюк. – І я переконаний, що роботу військових лікарів гідно оцінить і вище керівництво нашої держави.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини