ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Санаторій «Трускавецький» очікує на військових з Афганістану, які перебуватимуть у цій оздоровниці на обсервації

21 Квітня 2020, 15:13
Санаторій «Трускавецький» очікує на військових з Афганістану, які перебуватимуть у цій оздоровниці на обсервації

Як повідомляла АрміяInform, у Центрі медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування Міністерства оборони «Трускавецький» проходять обсервацію 15 військовослужбовців Сухопутних військ та 2 військовослужбовці ВМС ЗСУ, які повернулись з навчання у Литві.

– Перш ніж прийняти людей на обсервацію, ми ретельно підготувалися, – зазначив керівник «Трускавецького» Василь Вовчанський. – Провели спеціальні заняття з персоналом, обговорили умови медичного огляду прибулих і щоденного моніторингу стану їхнього здоров’я. Окрему увагу приділили заходам щодо дезінфекції всього санаторного комплексу та автомобілів, які привозитимуть на обсервацію військовослужбовців.

Військові ізольовані в кімнатах на одному поверсі. Їх регулярно оглядають лікарі, двічі на день вимірюють температуру. Крім того, за встановленим графіком проводять дезінфекцію коридорів, кімнат відпочинку, після їди обробляють посуд спеціальним розчином. За словами керівника закладу, ніхто з військовослужбовців не покидає своїх приміщень.

– Санаторій «Трускавецький» успішно справляється із заходами обсервації наших військових, – повідомив кореспондентові АрміяInform начальник штабу – заступник командувача Медичних сил ЗСУ полковник медичної служби Андрій Галушка. – Колектив оздоровниці відповідально поставився до важливої місії та працює професійно. Наразі добігає кінця термін перебування в ізоляції військових, що прибули з Литви. Їх у «Трускавецькому» замінять військовослужбовці, що незабаром повернуться з Афганістану, де вони беруть участь у небойовій місії НАТО «Рішуча підтримка».

За словами Андрія Галушки, обсерваційні заходи нині обов’язкові під час ротації наших військових частин і підрозділів, які беруть участь в операції Об’єднаних сил.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини