ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рятувальники досі гасять кілька осередків тління на Житомирщині та поблизу Чорнобиля

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Квітня 2020, 10:19

У Зоні відчуження триває ліквідація лісових пожеж на територіях чотирьох лісництв. А на Житомирщині рятувальники досі гасять окремі осередки тління трав’яного настилу, пеньків та деревини. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

«Станом на 7 год. 22 квітня на Житомирщині сили ДСНС допомагають працівникам лісового господарства гасити окремі осередки тління трав’яного настилу, пеньків та деревини. Пожежу трав’яного настилу та лісової підстилки у Виступовицькому лісництві Овруцького району локалізовано», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що до гасіння на Житомирщині залучено 596 осіб та 77 одиниць техніки, з них від ДСНС 72 людини з особового складу та 16 одиниць техніки.

Подібна ситуація й у Зоні відчуження. «Станом на 7 год. 22 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділи ДСНС надають допомогу ДАЗВ у гасінні пожеж на територіях Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію трьох осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в місцях, пройдених вогнем», – ідеться в повідомленні.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 8 шляхопрокладачів ЗСУ. Інженерною технікою створено 640 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1 тис. 202 особи та 279 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 тис. 68 осіб особового складу та 237 одиниць техніки, зокрема три вертольоти ДСНС (якими 21 квітня здійснено 129 скидів – 258 т води).

Стежте за нами в Instagram