ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рівень довіри росіян до Путіна падає

28 Квітня 2020

Рівень довіри росіян до президента Росії Володимира Путіна впав до мінімуму за 14 років, показало опитування, яке провела в березні соціологічна організація «Всеросійський центр вивчення громадської думки». Ця організація вважається наближеною до Кремля і більш відома за російським скороченням ВЦІОМ.

Про довіру політику заявили 28,3 % учасників опитування, такого низького показника не було за всю історію спостережень, повідомляє «Радіо Свобода».

У цьому дослідженні ВЦІОМ ставив відкрите питання («Якщо говорити про політиків, кому ви довіряєте?»). Респонденти повинні були самі назвати ім’я політика без підказки соціологів. За такою методикою центр вивчав довіру до політиків 13 років.

У травні 2019 року, коли рівень довіри до Путіна за результатами такого опитування знизився до історично низьких на той момент 30,5%, ВЦІОМ змінив методику і почав ставити закрите питання – про те, чи довіряє респондент конкретно Володимиру Путіну, чи ні.

Пік довіри Путіну, за опитуванням, проведеним із закритим питанням, спостерігався 26 січня 2020 року – 73,9 %. Однак у цьому формулюванні довіра теж знижується, 22 березня рівень впав до найнижчого значення – 67 %.

Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Новини світу та України