ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

При Офісі Президента створять Раду ветеранів війни

27 Квітня 2020
При Офісі Президента створять Раду ветеранів війни

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак виступив з ініціативою створення Ради ветеранів, яка працюватиме як дорадчий орган при Офісі глави держави.

Таку ініціативу він озвучив під час робочої наради, на якій обговорювалося питання щодо протидії поширенню коронавірусу в регіонах, повідомляє пресслужба Офісу Президента України.

«Мета створення – оперативне реагування на запити ветеранів та їхніх рідних, підтримка у вирішенні нагальних питань», – сказав Андрій Єрмак.

За його словами, до складу Ради можуть увійти учасники бойових дій, які нині захищають територіальну цілісність і суверенітет України, члени їхніх родин, волонтери та військові тощо.

Під час наради її учасники  розглянули й питання щодо фінансування лікарень, які першими приймають недужих з коронавірусом у Кропивницькому, забезпечення надбавки до заробітної плати соціальним працівникам у Полтавській області, збереження дотацій у низці регіонів.

Також обговорювали необхідність продовження законів стосовно забезпечення подолання COVID-19 в Україні, термін дії яких добігає кінця.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини