ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент пропонує застрахувати всіх лікарів, які працюють з коронавірусом

24 Квітня 2020
Президент пропонує застрахувати всіх лікарів, які працюють з коронавірусом

Президент Володимир Зеленський запропонував розглянути можливість страхування лікарів в Україні, які працюють із хворими на коронавірус. Про це йшлося на традиційній нараді під головуванням Володимира Зеленського з питань запобігання поширенню епідемії COVID-19, повідомляє пресслужба глави держави.

На нараді Президенту повідомили про ініціативу голови Луганської ОДА застрахувати лікарів, які працюють з хворими на коронавірус COVID-19, та мобільні бригади, які контактують з інфікованими.

«Знаю, що ця страховка розрахована й на наслідки коронавірусу, і ще на 140 хвороб. Коштує вона дешево. Лікарі в регіоні дуже вдячні. Це чудовий приклад того, як місцева влада знаходить хороші та якісні рішення під час епідемії. Прошу розглянути можливість такого страхування по всій Україні», – резюмував Володимир Зеленський.

Також на нараді повідомили, що більшість українських пенсіонерів, пенсія яких менша ніж 5 тис. грн, уже отримують додаткову допомогу в розмірі 1 тис. грн, яку ініціював Президент України для підтримки малозабезпечених літніх людей під час карантину.

Читайте нас в Telegram
Новини