ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Посилка на передову від «Невтомних бабусь»

7 Квітня 2020
Посилка на передову від «Невтомних бабусь»

 «До перемоги − разом!» Саме під таким гаслом із 2014 року в Полтаві на базі бібліотеки-філії № 7  діє волонтерське об’єднання «Невтомні бабусі». На його рахунку – передані для потреб передової тисячі сплетених маскувальних сіток, сотні пар в’язаних рукавиць та шкарпеток, вітамінні набори для воїнів-захисників, а також прилади нічного бачення, тепловізори та інше спорядження.

– «Невтомні бабусі», яких на сьогодні у цій волонтерській організації вже близько 50 осіб, за короткий проміжок часу став на Полтавщині справжнім волонтерським брендом, – розповіла завідуюча бібліотекою-філіалом Людмила Заливча. – Його кістяк складають не тільки представниці похилого віку, яким переважно за 65 років, а і молодь, якої на сьогодні в нашій групі налічується близько тридцяти відсотків. Ну, і звісно ж, активно допомагають нашим майстриням й чоловіки.

Поширення у світі та Україні пандемії коронавірусу не могло залишити нас байдужими, – продовжила пані Людмила. – Тому «Невтомні бабусі» активно включились у виготовлення медичних масок для воїнів ООС. Лише за три дні вісім представниць нашого об’єднання пошили їх близько 600. Також за сприяння відомої волонтерки Наталії Костіної придбали медичні рукавички, вітаміни, експрес-тести та інші необхідні речі. Не забуваємо підтримати хороший настрій бійців домашніми смаколиками та солодощами.

До переліку доброчинного вантажу на передову увійшли також набори інструментів, деталі для безпілотників. Доповнили цей список такі завжди очікувані бійцями дитячі малюнки від учнів полтавських шкіл та дитячих студій та національний прапор від полтавських волонтерів, який майорітиме на лінії розмежування у станиці Луганській.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Допомога армії, Новини, ООС