ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Попри загальносвітовий карантин, українські вертолітники в Африці продовжують виконувати миротворчі завдання

24 Квітня 2020
Попри загальносвітовий карантин, українські вертолітники в Африці продовжують виконувати миротворчі завдання

Українські військові зі складу 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго продовжують виконувати миротворчі завдання з доставлення гелікоптерами Мі-8 пасажирів і вантажів у місця, куди дістатися суходолом неможливо через слабко розвинену дорожню інфраструктуру та небезпеку з боку численних місцевих бандформувань. Про це повідомляє пресслужба зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

«Завдяки українським миротворцям Місія ООН має можливість забезпечити оперативну передислокацію своїх сил у регіоні для оперативного реагування на загострення безпекової ситуації», – йдеться в повідомленні.

Як зазначив командир 18-го окремого вертолітного загону, особливістю служби в цьому регіоні є не тільки африканська спека та високогірний ландшафт, а й підвищені вимоги до готовності до польоту.

– На тлі загальносвітового карантину українські військовослужбовці щодня залучені до інформування щодо протидії поширення коронавірусу COVID-19. Крім того, медична служба загону надає рекомендації щодо ефективної профілактики та запобігання проникненню й поширенню інфекційних захворювань, – наголосив офіцер.

За словами командира загону, під час виконання завдань екіпажі вертольотів обов’язково проводять температурний скринінг пасажирів і використовують індивідуальні засоби захисту. Щоразу після виконання завдань медична служба проводить дезінфекцію салонів вертольотів.

Слід зауважити, що з кожним успішно виконаним українськими миротворцями завданням зростає кредит довіри міжнародної спільноти до нашої держави.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України