ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад 1,7 млн грн військовим медикам зібрали українські дипломати у рамках акції «Захистити захисників» – Дмитро Кулеба

28 Квітня 2020
Понад 1,7 млн грн військовим медикам зібрали українські дипломати у рамках акції «Захистити захисників» – Дмитро Кулеба

Співробітники Міністерства закордонних справ України зібрали понад 1,7 млн грн на допомогу військовим медикам Збройних Сил України у час, коли вони стримують не лише російську агресію, а й поширення коронавірусу. Про це на спільному онлайн-брифінгу у вівторок, 28 квітня, повідомили Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та керівник міжнародного благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега, повідомляє Урядовий портал.

«Аби зібрати суму, українські дипломати у 109 закордонних дипломатичних установах та центральному апараті МЗС перерахували частину своєї зарплати на користь фонду. Загальна сума допомоги склала понад 1 млн 750 тис грн, які Міністерство закордонних справ України перерахувало на спеціальний рахунок благодійного фонду «Повернись живим», – йдеться у повідомленні.

Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив: «В єдності ми можемо перемогти не лише російську, але й коронавірусну агресію»,. Він висловив глибоку вдячність всім співробітникам дипломатичної служби, які долучилися до допомоги військовим лікарям.

Віталій Дейнега подякував українським дипломатам за те, що вони продовжують стояти пліч-о-пліч на єдиному фронті, та запевнив, що фонд надасть максимальну допомогу нашим військовим медикам. За його словами, зібрані кошти будуть направлені на закупівлю захисних костюмів та інших засобів індивідуального захисту, виходячи з потреб військових шпиталів.

Читайте нас в Telegram
Новини