ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Після афганських гір на галицький курорт: на Львівщині на обсервації перебувають учасники місії НАТО в Афганістані

27 Квітня 2020

До Центру  медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» МО України після закордонного відрядження прибули військовослужбовці ЗС України, які виконували завдання у багатонаціональній військовій місії країн-учасниць Північноатлантичного альянсу та країн-партнерів НАТО на території Республіки Афганістан.

У зв’язку із пандемією вірусу COVID-19 усі громадяни України, що прибувають з-за кордону підлягають двотижневій обов’язковій ізоляції. Не є винятком і військовослужбовці.

На території військового лікувального закладу створено спеціальну обсерваційну зону, де військові пробудуть 14 діб. Проживають вони в окремих номерах, де є все необхідне для комфортного перебування. Харчуються також з урахуванням вимог ізоляції.

Персонал лікувального закладу завчасно пройшов підготовку для роботи в умовах карантину та проведення обсервації з особами, що прибули з-за кордону. Для захисту медичного персоналу в достатній кількості є медичні маски, костюми, антисептики та інші розхідні матеріали.

Окрім повсякденного спостереження за станом здоров’я, температурного скрінінгу тощо, військовослужбовці також мають змогу адаптуватися до умов клімату та, звісно, споживати лікувальну воду, якою славиться трускавецький курорт.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини