ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Під час тренувань морпіхи продовжують відпрацьовувати натівські стандарти

7 Квітня 2020
Під час тренувань морпіхи продовжують відпрацьовувати натівські стандарти

В одній з окремих бригад морської піхоти України тривають командно-штабні навчання з управлінням бригади та штабами батальйонів і дивізіонів. Заходи відбуваються під загальним керівництвом командувача морської піхоти генерал-лейтенанта Юрія Содоля.

За тематикою навчань, відпрацьовується управління підрозділами окремої бригади морської піхоти під час проведення наступальної операції оперативного угруповання військ, висадки та захоплення ділянки морського узбережжя в умовах використання противником високоточних засобів ураження.

– Бригада отримала завдання щодо захоплення та утримання визначеного оперативного району для забезпечення контрнаступальних дій оперативно-тактичного угруповання. Нині у морпіхів триває процес планування щодо виконання поставленого завдання з відданням попередніх наказів та бойового наказу підпорядкованим підрозділам, – розповів начальник штабу окремої бригади морської піхоти. – Під час проведення навчання штаби отримають практику планування операції за процедурами НАТО, а окремі підрозділи потренуються у виконанні практичних тактичних прийомів.

Під час навчання практичні дії підрозділів під час висадки морського та повітряного десантів відпрацьовуються за процедурою MDMP (Military Dissension-Making Process – військовий процес ухвалення рішень). Це методологія планування, яка інтегрує діяльність командира, штабу, підпорядкованих, приданих і взаємодійних штабів з метою розуміння обстановки та бойового завдання, розроблення й порівняння варіантів бойових дій, вибору варіанта бойових дій, а також розроблення операційного плану або наказу на виконання бойового завдання.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини