ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пандемія зупинила військову операцію в Ємені

9 Квітня 2020, 10:27
Пандемія зупинила військову операцію в Ємені

У відповідь на заклик Генсекретаря ООН про припинення вогню на тлі  пандемії коронавірусу арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією оголосила про призупинення військової операції в Ємені. Про це повідомив офіційний представник коаліції полковник Турки аль-Малікі в коментарі телеканалу Al Arabia.

«Припинення вогню починається з четверга, 9 квітня, о 12:00 за місцевим часом і триватиме два тижні», – повідомив Аль-Малікі.

За його словами, припинення вогню в Ємені може бути продовжене заради зустрічі спеціального посланця Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй з Ємену Мартіна Гріффітса із законним урядом і хуситами.

Коаліція наполягає, щоб сторони протистояння в Ємені обговорили пропозиції посланця ООН щодо кроків та механізмів забезпечення постійного припинення вогню, зміцнення людської та економічної довіри,  відновлення політичного процесу в країні.

Малікі висловив надію, що єменські хусити після припинення вогню з боку арабської коаліції відреагують у відповідь аналогічними діями.

Як повідомляла АрміяInform, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив, що Україна підтримує мирні заклики Генсекретаря ООН щодо припинення збройних конфліктів в умовах стрімкого погіршення епідеміологічної ситуації з поширенням коронавірусу COVID-19.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України