ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олімпійський чемпіон з гімнастики Олег Верняєв пробує свої сили в кулінарії

27 Квітня 2020, 18:24
Олімпійський чемпіон з гімнастики Олег Верняєв пробує свої сили в кулінарії

Спортсмени національної збірної активно діляться зі своїми підписниками в соціальних мережах відеотренуваннями вдома, започаткувавши челендж #тренуйсявдома. Приміром, у титулованого  армійського гімнаста, олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва повноцінної можливості тренуватися вдома немає. Спортсмен каже, що форму втратити не боїться, адже має досвід довготривалого відновлення після травми.

– Звичайно, для мого виду спорту, чесно кажучи, дуже замало просто робити фізичні вправи вдома. Можливості обладнати собі хоч щось схоже на тренувальні снаряди, на жаль, немає, – зазначає гімнаст.

Перенесення Олімпійських ігор на наступний рік його не засмучує. За його словами, буде час, щоб привести себе у відмінну форму. За словами титулованого армійця, перше, що він зробить після закінчення карантину,  – розпочне підготовку до змагань на спортивній базі в Кончі-Заспі,  адже в планах – відновити змагальну програму та переможно стартувати на турнірах.

А поки що, під час карантину, Олег насолоджується тим, чого не міг собі дозволити раніше – смакує улюблені страви і пробує свої сили в кулінарії.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Спорт