ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одеський проєкт школи виховників-джур розпочав роботу в онлайн-режимі

28 Квітня 2020
Одеський проєкт школи виховників-джур розпочав роботу в онлайн-режимі

Сьогодні розпочато навчальний курс Одеської обласної школи виховників-джур. Педагогічні працівники та громадські активісти, яких залучають до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та інших питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Одеської області, протягом 4 годин спілкування з лекторами Школи отримали чимало цікавої та корисної інформації щодо актуальних питань у сфері національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Всього до роботи долучилися 34 учасники. І варто зазначити, не лише з Одещини, а й з інших областей України. Тож заходи, заплановані як обласні, стали всеукраїнськими. Про це повідомляє АрміяInform.

До слова, заняття проводили у форматі відеоконференції, а лекторами були науковці, фахівці Українського інституту національної пам’яті, Одеського гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, громадські діячі. Зокрема ділилися своїм досвідом, ідеями та проєктами у сфері національно-патріотичного виховання Зоя Дмитрук, Сергій Гуцалюк, Уляна Громович та Володимир Полторак.

Як зазначають організатори, підвищення кваліфікації фахівців з національно-патріотичного виховання (педагогічних працівників та представників громадськості) – один з найактуальніших напрямів роботи. Всеукраїнська гра «Сокіл» («Джура») стрімко розвивається, тому для подальшого її поширення та вдосконалення необхідно системно та ефективно підвищувати рівень професійної компетентності фахівців (педагогічних працівників і дотичних до зазначеної роботи громадських діячів і волонтерів). Саме тому цю програму передусім розроблено як методичне підґрунтя щодо проведення заходів Одеської обласної школи виховників-джур. Також надалі планують системно використовувати модулі програми під час проведення семінарів, тренінгів, інших заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, громадських діячів і волонтерів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл