ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Очні протези встановили п’ятьом пораненим ветеранам АТО

30 Квітня 2020, 12:48
Очні протези встановили п’ятьом пораненим ветеранам АТО

Черговий акт благочинності здійснив благодійний фонд Ірини Ващук  Revived Soldiers Ukraine. П’яти пораненим бійцям у Центрі протезування відомого латвійського спеціаліста Валдіса Валтерса в Києві було встановлено очні протези на кошти, зібрані фондом.

У цій групі й відомий спецпризначинець  Олександр Дарморос. Нагадаємо, що боєць в 2016 році дістав важкі поранення, підірвавшись на міні на Донбасі. Будучи незрячим, із протезом замість лівої ноги, чоловік разом з іншими українськими бійцями взяв участь у 43-му Марафоні морської піхоти США у Вашингтоні. Нині Олександр мешкає у Хмельницькому і працює психологом у військовій частині.

Максим Ромащук щойно повернувся до України з США після реабілітаціі для сліпих у Колумбусі. В Америці він, як і Дарморос, отримав собаку- поводиря. 

− Ми плануємо запросити Максима через деякий час назад до Нью Джерсі на пластику обличчя, − повідомила Ірина Ващук. − Руслан Кашиця молодий зовсім хлопчик, пішов боронити Україну в 18 років, а в 19  зазнав поранення. Руслан втратив на фронті око і ногу. Солдат Сергій Мозговий після протезування ока повернувся на передову і знову боронить рідну землю.  Дмитро Кутищев дістав важку черепно-мозкову травму, втративши ліве око. Він переніс  чисельні операції з пластики обличчя в Україні.

Revived Soldiers Ukraine планує й надалі співпрацювати з Валдісом Валтерсом, який теж долучається до благодійності. Свого часу його Центр безкоштовно встановив очні протези понад 30 пораненим бійцям.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Публікації, Реабілітація