ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Очні протези встановили п’ятьом пораненим ветеранам АТО

30 Квітня 2020
Очні протези встановили п’ятьом пораненим ветеранам АТО

Черговий акт благочинності здійснив благодійний фонд Ірини Ващук  Revived Soldiers Ukraine. П’яти пораненим бійцям у Центрі протезування відомого латвійського спеціаліста Валдіса Валтерса в Києві було встановлено очні протези на кошти, зібрані фондом.

У цій групі й відомий спецпризначинець  Олександр Дарморос. Нагадаємо, що боєць в 2016 році дістав важкі поранення, підірвавшись на міні на Донбасі. Будучи незрячим, із протезом замість лівої ноги, чоловік разом з іншими українськими бійцями взяв участь у 43-му Марафоні морської піхоти США у Вашингтоні. Нині Олександр мешкає у Хмельницькому і працює психологом у військовій частині.

Максим Ромащук щойно повернувся до України з США після реабілітаціі для сліпих у Колумбусі. В Америці він, як і Дарморос, отримав собаку- поводиря. 

− Ми плануємо запросити Максима через деякий час назад до Нью Джерсі на пластику обличчя, − повідомила Ірина Ващук. − Руслан Кашиця молодий зовсім хлопчик, пішов боронити Україну в 18 років, а в 19  зазнав поранення. Руслан втратив на фронті око і ногу. Солдат Сергій Мозговий після протезування ока повернувся на передову і знову боронить рідну землю.  Дмитро Кутищев дістав важку черепно-мозкову травму, втративши ліве око. Він переніс  чисельні операції з пластики обличчя в Україні.

Revived Soldiers Ukraine планує й надалі співпрацювати з Валдісом Валтерсом, який теж долучається до благодійності. Свого часу його Центр безкоштовно встановив очні протези понад 30 пораненим бійцям.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації, Реабілітація