ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наші танкісти «відбили» ворожу атаку

30 Квітня 2020, 18:00
Наші танкісти «відбили» ворожу атаку

Танкові підрозділи Збройних Сил у районі ООС уже певний час відведені від лінії розмежування на встановлені відстані. Проте танкісти розуміють: команда повернутися може надійти будь-якої миті. Тому постійно вдосконалюють свою майстерність на військових полігонах.

На Донеччині у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» танкісти підрозділів ООС провели навчання, під час яких перевірили бойову готовність, злагодженість підрозділу, навички ведення вогню з танків з вогневого рубежу: перенесення вогню з однієї цілі на іншу, ведення одиничного та зосередженого вогню.

За легендою навчань, «противник» намагався прорвати перший ешелон оборони наших позицій і зайти на підконтрольну Україні територію.

Аби зупинити ворога, командування оперативно-тактичного угруповання «Схід» ухвалило рішення щодо застосування танкового підрозділу на цьому напрямку.

Раптова бойова тривога та висування за вказаним маршрутом у район очікування. Після надходження повідомлення, що дозорний танк виявив противника, – команда «Завести мотори». І далі – в бій!

За визначеною командою підрозділ вийшов на вогневий рубіж, відбив умовну ворожу атаку й здійснив контратаку на противника. Знищивши при цьому ворожу техніку та захопивши вигідний рубіж, забезпечив закріплення на ньому механізованих підрозділів.

Раптова перевірка бойової готовності танкових екіпажів показала, що у разі прориву збройними формуваннями російсько-окупаційних військ нашої оборони підрозділи спроможні виконати бойове завдання зі знищення противника, – зазначив заступник командира ОТУ «Схід» полковник Сергій Боєв. – Достатній рівень підготовки та злагодженості дій продемонстрували не лише екіпажі бойових машин, а й підрозділ в цілому, про що свідчить швидкість та якість виконання завдань за визначеними сигналами управління.

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Навчання та тренування, ООС