ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Житомирщині та у Чорнобильській зоні рятувальники зупинили поширення вогню

24 Квітня 2020
На Житомирщині та у Чорнобильській зоні рятувальники зупинили поширення вогню

У Житомирській області на ранок 24 квітня пожежі у лісових масивах Овруцького району локалізовані. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах.

Водночас у пресслужбі відомства повідомили, що «23 квітня до ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва сталося загоряння сухої трави та лісового масиву. Станом на 7 год. 24 квітня триває гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини».

До гасіння залучено 105 осіб та 27 одиниць техніки.

Також, як інформує пресслужба ДСНС, у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв.

«Основні зусилля спрямовані на локалізацію 3 осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем», – йдеться в повідомленні.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 7 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Зокрема від 26-ї бригади для ліквідації лісових пожеж було залучено п’ять інженерних танків БАТ-2 та один ІМР-2. Відео з гасіння пожежі можна переглянути тут.

Читайте нас в Telegram
Новини