ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Житомирщині гасять чотири осередки лісових пожеж, під Чорнобилем локалізовують тління

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Квітня 2020, 10:12

Житомирська область

Станом на 7:00 23 квітня за повідомленням  ДСНС  пожежі в лісових масивах Овруцького району локалізовані. Наразі рятувальники гасять чотири осередки лісових пожеж.

«Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому, Бережестському, та Словечанському лісництвах», − йдеться у повідомленні.

До гасіння залучено 765 осіб та 119 одиниць техніки, з них від ДСНС 157 осіб особового складу та 39 одиниць техніки, зокрема 1 вертоліт.

Київська область

Станом на 7:00 23 квітня за повідомленням  ДСНС у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території  Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв.

«Основні зусилля спрямовані на локалізацію 3 осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем», − йдеться у повідомленні.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 7 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 800 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1 тис. 164 осіб та 286 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 тис. 32 особи особового складу та 239 одиниця техніки, зокрема 3 вертольоти та 2 літаки, якими 22 квітня здійснено 170 скидів – 376 тонн води.

Читайте нас у Facebook