ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На період карантину при Мінветеранів працюватиме оперативний штаб координації надання допомоги

8 Квітня 2020
На період карантину при Мінветеранів працюватиме оперативний штаб координації надання допомоги

Сьогодні, 8 квітня, Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб підписав наказ «Про створення оперативного штабу при Міністерстві у справах ветеранів України з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції на території України». Про це повідомляє пресслужба відомства.

Відповідно до наказу, оперативний штаб діятиме на період  карантину і здійснюватиме щоденний моніторинг звернень ветеранів війни та членів сімей загиблих воїнів щодо задоволення їх життєвих потреб та надання їм побутових послуг.

До складу оперативного штабу, який очолює заступник Міністра з євроінтеграції Олексій Ілляшенко, увійшли 14 представників громадських організацій та об’єднань.

Щодня на базі штабу відбуватимуться наради  в режимі відео-конференцій,  на яких буде здійснюватися моніторинг ситуації, і, відповідно, ухвалюватимуть рішення з оперативного реагування.

Крім того, на сайті Мінветеранів створюють окрему сторінку щодо координації роботи оперативного штабу, де у вільному доступі буде зібрана звітна інформація з приводу надання допомоги ветеранським середовищам та вся доступна і правдива інформація щодо боротьби з короновірусом COVID-19.

Читайте нас у Facebook
Новини