ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Дніпропетровщині ідентифікували воїнів, які загинули під час Другої світової

1 Квітня 2020, 10:41
На Дніпропетровщині ідентифікували воїнів, які загинули під час Другої світової

Волонтерам-пошуковцям вдалося ідентифікувати двох загиблих червоноармійців і санітарку, чиї останки знайшли робочі під час ремонту траси Кривий Ріг – Дніпро торік восени. Про це у Facebook розповіла журналіст і волонтер Вікторія Сімкіна.

Так, повідомляється, що під час роботи в архівах вдалося з’ясувати: того дня екскаватор зачепив могилу №9, в якій після бою поховали загиблих у 1943-му артилеристів винищувально-протитанкового артполку 46-ї армії. Їхні імена – Іван Обидєнков, 40 років (призваний з Московської області), Никифор Теліцин, 25 років (з Кіровської області) та санінструктор Тетяна Сухаревська, 20 років – (з Ворошиловграда, нині Луганськ).

Крім того, з останками одного із бійців знайдено документ, фрагменти якого вдалося прочитати пошуковцям: «Клеймюку… Нач. штабу наказав… встановити зв’язок зі штабом… своїми силами та засобами… 4 батарея… Нач. зв’язку ст. л …»

Нині волонтери звернулися по допомогу в пошуку родичів полеглих солдатів. Докладну інформацію розміщено на фото до посту.

– До речі, прізвища Тетяни та Івана, хоч вони і лежали весь цей час біля траси, нанесені на найближчому меморіалі, – написала Вікторія Сімкіна. – Никифор ніде не згадувався. Досі. Наразі бійці знайдуть належну повагу та всі заслужені почесті. Щоправда, через 77 років після загибелі…

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини