ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Модернізований Т-72 із системою відеопаркування випробовують на Чернігівщині

5 Квітня 2020, 16:17
Модернізований Т-72 із системою відеопаркування випробовують на Чернігівщині

На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВСО ВТ) проводять випробування модернізованого дослідного зразка танка Т-72, що виготовлений для потреб Збройних Сил України. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбук.

Випробувальна бригада інституту здійснює перевірку основних тактико-технічних характеристик в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації.

На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлено прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю ведення вогню керованою ракетою.

Зазначається, що танк оснащений комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутниковою навігаційною системою, що дозволить більш ефективно застосовувати озброєння машини під час ведення бойових дій.

«З огляду на збільшення маси, встановлено потужніший двигун, здійснено заміну елементів ходової частини та додано систему відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини.

Для покращення захисту під час бою, вдосконалено комплекс динамічного захисту та оновлена система протипожежного обладнання», – йдеться в повідомленні.

Випробування тривають. У планах – стрільби, які проведуть з метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразка.

Стежте за нами в Instagram
Новини, Озброєння та техніка