ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністерство оборони США звинувачує Росію у поширенні фейків про COVID-19

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Квітня 2020, 15:44

Пентагон звинувачує російську владу у поширенні неправдивої інформації про коронавірус (COVID-19). Про це повідомила заступник помічника міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії Лора Купер, інформує сайт Міноборони США, передає «Укрінформ».

«Ми бачимо багато акторів (зокрема РФ. – Ред.) у світі, які використовують COVID-19 для того, аби звинуватити Західних союзників або США особисто. Я справді вважаю це світовою екосистемою з дезінформації, коли новина створюється в одній частині світу, а потім перебільшується й набуває популярності в іншій частині світу», – сказала вона.

За словами Купер, російська влада поширює на Заході фейкову інформацію про коронавірус через свої пропагандистські медіа-канали, такі, як Russia Today та Sputnik.

Так, у березні вони повідомляли, що миття рук було неефективним засобом у боротьбі з коронавірусом.

Заступник помічника міністра оборони США додала, що «інші альтернативні ЗМІ», які фінансуються Кремлем, наголошували, що у світі не було пандемії, а смерті в Італії були результатами звичайного грипу.

Купер також наголосила, що Сполучені Штати закликають РФ припинити поширювати фейки та дезінформацію про коронавірус у світі.

 

Читайте нас у Facebook