ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Майбутні артилеристи на шляху до титулу «богів війни»

24 Квітня 2020, 18:32
Майбутні артилеристи на шляху до титулу «богів війни»

У Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) відбулися практичні заняття серед майбутніх офіцерів-артилеристів. Про це повідомляє АрміяInform.

Курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння вдосконалювали свої вміння управлятися із сучасним артилерійським озброєнням.

Під час занять були перевірені теоретичні знання з матеріальної частини великокаліберних гармат, їх розгортання в бойове положення, а також навички щодо стрільби  прямою наводкою та за допомогою артилерійського обладнання. Курсанти продемонстрували вміння роботи з різноманітними прицілами, далекомірами, бусолями.

Їм ще належить отримати цей високий титул – «боги війни», але вже нині вони успішно справляються з досить складними завданнями. Наприклад, надання гарматі основного напрямку стрільби за допомогою бусолі (візира командирської машини управління старшого офіцера батареї), визначення дирекційного кута основного напрямку стрільби, використовуючи при цьому прилади GPS. Ці вміння свідчать про те, що курсанти відповідально ставляться до навчального процесу, мають велику мотивацію до покращення свого професійного рівня.

– Під час занять курсанти успішно виконали визначені завдання, – розповів керівник занять. – Вони продемонстрували знання матеріальної частини гармат, вміння обслуговувати їх, керувати ними в різних умовах. Все це свідчить про те, що майбутні офіцери на правильному шляху до втілення своєї мрії в життя, – підкреслив викладач.

 Фото Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Вишкіл, Навчання та тренування