ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лунають вибухи на полігоні Військової академії

27 Квітня 2020
Лунають вибухи на полігоні Військової академії

Курсанти факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння Військової академії (м. Одеса) під час польового виходу провели залікове заняття з інженерної підготовки.

Основною темою заняття було організація і проведення підривних робіт на відкритій місцевості. Майбутні артилеристи продемонстрували своє вміння поводитися з вибухонебезпечними предметами, зокрема тротиловими шашками. Курсанти  виконували завдання, які стосуються основних заходів інженерного забезпечення бойових дій військ. Наприклад, проведення підривних робіт під час улаштування інженерних загороджень, швидкого зруйнування об’єктів, улаштування проходів у інженерних загородженнях, знищенні боєприпасів, що не вибухнули.

Отримавши завдання від керівника занять, курсанти діяли як індивідуально, так і в складі підривних груп. Задля виконання завдання вони готували і використовували тротилові шашки та бікфордів шнур.

Заняття з підривних робіт завжди викликає велику зацікавленість серед слухачів академії. Хлопці діють чітко і злагоджено. Із захопленням  виконують усі вказівки викладача − наставника. Швидко готують вибухівку, нарізають необхідну кількість бікфордового шнура, встановлюють заряд у визначеному місці. Далі відхід на безпечну відстань і підрив. Завдання – виконано.

− Дуже приємно, коли майбутні фахівці служби ракетно-артилерійського озброєння з таким настроєм і відповідальністю ставляться до практичної підготовки, − розповідає керівник занять підполковник Олександр. – Сьогодні вони підтвердили свій досить високій рівень теоретичних знань. Більшість курсантів отримали за виконання практичних вправ оцінки «відмінно» і «добре», − підкреслив викладач.

Фото Денис Єщенко 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Новини