ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-танкісти випускного курсу на завершальному полігонному занятті вивчали особливості організації перевезення військ

21 Квітня 2020
Курсанти-танкісти випускного курсу на завершальному полігонному занятті вивчали особливості організації перевезення військ

У курсантів випускного курсу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» завершилася посилена підготовка та період інтенсивних практичних занять за фахом.

Протягом чотирьох тижнів майбутні офіцери-танкісти та військові хіміки інтенсивно навчалися на полігонах, стрільбищах і тактичних полях. У результаті п’ятикурсники значно поліпшили свою індивідуальну підготовку, а в ролі командирів підрозділів – виконали низку завдань за призначенням в умовному районі бойових дій.

Фінальним акордом практичного вишколу стало комплексне заняття з організації перевезення підрозділів у визначений район.

На кількох навчальних місцях з обов’язковим дотриманням карантинних заходів курсанти відпрацювали питання щодо організації та забезпечення військових перевезень, порядку формування військового ешелону, особливостей організації перевезення військ різними видами транспорту тощо. Водночас відпрацювали протидиверсійні заходи й організували належну охорону військових вантажів під час руху й на місцях завантаження-розвантаження.

– Під час цих занять курсанти значно збагатили свої знання щодо порядку розрахунку та планування перевезень автомобільним чи залізним транспортами, – розповів начальник інститут полковник Олександр Серпухов. – А наприкінці комплексного заняття викладачі оцінили кожного курсанта за весь період посиленої бойової підготовки та занять за фахом.

Офіцер також додав, що задля скорішої адаптації випускників на первинних офіцерських посадах у військах викладачі інституту підготували низку методичних матеріалів за різними напрямками армійського життя.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл