ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Кримське: за 300 метрів від ворога

24 Квітня 2020
Кримське: за 300 метрів від ворога

Поблизу населеного пункту Кримське, що на Луганщині, противник не припиняє провокативні обстріли позицій Об’єднаних сил. Українські військові, як самі кажуть, дають адекватну відповідь із дозволеного озброєння. «Головне – постійно стежити за діями ворога та не дати йому пройти, адже відстань до позицій окупантів тут становить близько трьохсот метрів». Про це повідомляє АрміяInform.

– Ситуація стабільно напружена. В темний час доби вони часто б’ють з автоматичних гранатометів і мінометів. Сьогодні дорогою до нас, гадаю, ви чули, що обстріли бувають і вранці, – розповідає один із захисників цієї позиції Сергій. – Коли били з великокаліберних кулеметів, ми зайняли вогневі позиції й вогнем у відповідь придушили їхню активність.

Помітно активізувався противник з появою «зеленки» – приховувати свої переміщення за густою рослинністю набагато легше. Те, що з того боку стоять російські війська, вже давно не викликає ні в кого сумнівів.

– Там є приїжджі з Російської Федерації. Простий шахтар не може вести прицільний вогонь з артилерійських систем. На тому боці професійні військові, – зазначив боєць на ім’я Руслан.

Однак українські воїни переконують, що бойовий дух на висоті, а ситуація контрольована.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини