ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

#КОЛИШНІХНЕБУВАЄ: сухпайки для військових пенсіонерів та інвалідів війни

8 Квітня 2020
#КОЛИШНІХНЕБУВАЄ: сухпайки для військових пенсіонерів та інвалідів війни

Вінницькі військкомати на період карантину започаткували благодійну акцію #колишніхнебуває. Особовий склад Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату Вінницької області ухвалив рішення відмовитись від сухпайків, що на місяць призначені черговій зміні. Військовослужбовці зголосилися передати їх військовим пенсіонерам та інвалідам війни.

– В умовах сьогодення нелегко живеться громадянам з обмеженими можливостями та тим, хто потребує соціальної підтримки. А враховуючи карантинні заходи, пов’язані зі запобіганням поширенню коронавірусу, цим людям ще важче, – говорять представники Хмільницького ОРВК. – Як кажуть серед військових, колишніх не буває. Тож ми вирішили допомогти тим, хто присвятив себе службі Батьківщині, але на даний час не може стати у стрій.

До зазначеної акції долучився волонтер Микола Михальнюк, який доповнив продуктові набори та допоміг розвезти їх пенсіонерам. Цей захід відбувся під гаслом «Ми працюємо заради Вас! А Ви залишайтесь вдома заради нас!» Самі військові переконані – нічого незвичного вони не роблять і долучитися до акції може кожен охочий.

У рамках цієї ініціативи челендж передано Барському та Бершадському РВК Вінницької області.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Публікації