ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Коли ветерани АТО у владі, вони побратимів не забувають

23 Квітня 2020, 14:49
Коли ветерани АТО у владі, вони побратимів не забувають

Коли в органах влади з’являються ветерани, люди, які воювали і знають не з телевізора чи інтернету проблеми й труднощі побратимів, то своїх напризволяще вони не кидають. Так є на Вінниччині, де депутатом обласної ради ще кілька років тому було обрано підприємця з Теплицького району Василя Сколотяного.

Вже бувши депутатом, він пішов до військкомату й був призваний до лав Збройних Сил України. Інакше він і не міг, адже воювати за Україну почав ще під час Революції Гідності на Євромайдані. Протягом двох років воював у складі частини спеціального призначення на Сході країни. Цікаво, що коли він був на передовій у 2016 році, то у Вінницькій області був номінований на звання «Людина року» й отримав це звання у номінації «Депутат».

Сьогодні депутат Вінницької обласної Ради Василь Сколотяний є секретарем постійної комісії з питань учасників АТО/ООС, бойових дій, Революції Гідності, волонтерського руху та зв’язків із громадськістю. І, звичайно, він завжди пам’ятає про побратимів, переймається проблемами ветеранів.

Днями волонтерський десант на чолі з Василем Сколотяним приїхав до його земляків, ветеранів АТО і ООС Теплицького району. Завітавши до родин Віктора Куцака, Дмитра Злагоди, Олександра Бичка та Аліма Добридня, волонтери передали їм ліки, антисептичні засоби та набори продуктів і смаколиків. Про це повідомляє АрміяInform.

Крім того, до Великодня волонтери зібрали й надіслали поштою військовослужбовцям, які виконують бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил великодні гостинці та інші речі, що необхідні на передовій. У відправлення також вклали вітальні листівки з найкращими побажаннями воїнам-захисникам, які своїми руками виготовили учні Веселівської та Удицької шкіл.

– А ще я дякую за надані маскувальні сітки, подушки та килимки Валентині Процюк та її команді «Чарівна мережка», – говорить Василь Сколотяний, – Наразі до допомоги нашим землякам долучились фермери та підприємці Теплицького району. Вважаю, що в цей непростий для країни час наше завдання – допомагати захисникам, які охороняють незалежність і територіальну цілісність країни.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини