ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада посилить законодавство щодо володіння зброєю

24 Квітня 2020

Уряд Канади має намір найближчим часом зробити більш жорстким національне законодавство щодо володіння зброєю. Про це під час пресконференції в Оттаві заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє «Укрінформ».

«Що стосується законодавства про контроль зброї, то ми прийняли тверде зобов’язання швидко рухатися в цьому питанні. Ми були в кроці від винесення законодавства на розгляд парламенту перед тим, як у його роботі було оголошено перерву через COVID-19. Тепер ми шукаємо правильний час і спосіб втілити це», – сказав Джастін Трюдо.

Він додав, що першим законопроєктом, ймовірно, буде повна заборона володіння наступальною зброєю.

«Ми й надалі будемо думати над тим, як забезпечити безпеку канадців у різних населених пунктах, власних будинках і по всій країні», – зазначив прем’єр-міністр.

За словами глави канадського уряду, недавня кривава стрілянина в провінції Нова Шотландія на Великодні свята, коли в результаті стрілянини загинули 23 людини, стала ще одним нагадуванням про важливість суворого контролю за вогнепальною зброєю.

«Трагедія в Новій Шотландії звертає увагу, наскільки важливо посилювати контроль за зброєю в цій країні, і ми зробимо це в належний час», – зазначив Трюдо.

Нагадаємо, як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо у зв’язку з найкривавішою стріляниною в історії Канади.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України