ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Іран здійснив успішний запуск військового супутника

22 Квітня 2020, 12:11
Іран здійснив успішний запуск військового супутника

Іранський Корпус вартових Ісламської революції (КВІР) заявив про успішний запуск свого першого військового супутника Noor на орбіту Землі.

Про це повідомляє Iran Front Page.

«Супутник був запущений двоступеневою ракетою-носієм в центральному Ірані в середу, 22 квітня 2020 року. Він був виведений на орбіту на висоті 425 кілометрів від земної поверхні. Це головне досягнення в космічній галузі Ірану», – йдеться у повідомленні.

Запуск супутника відбувся через два місяці після того, як 9 лютого 2020 року Іран здійснив невдалу спробу вивести космічний апарат у космос. Тогочасний запуск хотіли приурочити до 41-ї річниці ісламської революції в Ірані.

У США побоюються, що космічна програма Ірану насправді несе за собою розвиток технологій зі створення балістичних ракет, котрі будуть здатні вражати цілі на будь-якій відстані та бути носіями, зокрема, і ядерної зброї.

Саме тому у вересні 2019 року США запровадили санкції проти Космічного агентства, Центру космічних досліджень та Науково-дослідного інституту космонавтики Ірану. Водночас офіційний Тегеран заперечує, що його діяльність є прикриттям для розвитку програми балістичних ракет.

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини світу та України