ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Іран здійснив успішний запуск військового супутника

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Квітня 2020, 12:11

Іранський Корпус вартових Ісламської революції (КВІР) заявив про успішний запуск свого першого військового супутника Noor на орбіту Землі.

Про це повідомляє Iran Front Page.

«Супутник був запущений двоступеневою ракетою-носієм в центральному Ірані в середу, 22 квітня 2020 року. Він був виведений на орбіту на висоті 425 кілометрів від земної поверхні. Це головне досягнення в космічній галузі Ірану», – йдеться у повідомленні.

Запуск супутника відбувся через два місяці після того, як 9 лютого 2020 року Іран здійснив невдалу спробу вивести космічний апарат у космос. Тогочасний запуск хотіли приурочити до 41-ї річниці ісламської революції в Ірані.

У США побоюються, що космічна програма Ірану насправді несе за собою розвиток технологій зі створення балістичних ракет, котрі будуть здатні вражати цілі на будь-якій відстані та бути носіями, зокрема, і ядерної зброї.

Саме тому у вересні 2019 року США запровадили санкції проти Космічного агентства, Центру космічних досліджень та Науково-дослідного інституту космонавтики Ірану. Водночас офіційний Тегеран заперечує, що його діяльність є прикриттям для розвитку програми балістичних ракет.

Читайте нас у Facebook
Мітки: