ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківські курсанти провели змагання у… кіберпросторті

28 Квітня 2020
Харківські курсанти провели змагання у… кіберпросторті

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба викладачі кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту в умовах карантину запроваджують новітні форми та креативні підходи до проведення спортивно-масової роботи. Про це повідомляє АрміяInform.

Нині спортивні змагання проводити заборонено. Тож хлопців і дівчат вивели у… кіберпростір, де заразитися на коронавірус неможливо.

Так, за ініціативи військових викладачів серед курсантів організовано та проведено масштабне змагання з кіберспорту, розділ Dota 2.

Протягом кількох днів курсанти всіх факультетів вишу у складі 10 команд узяли участь у відеогрі в жанрі стратегії в реальному часі.

Кіберспортсмени, зокрема, рухалися певним складним маршрутом, заробляли очки в боротьбі з умовним противником, які потім обмінювали на елементи бойового екіпірування. При цьому з кожною новою перемогою вони набували нового досвіду, ставали успішнішими на полі бою та швидше просувалися до фінального рівня гри.

У підсумку перше місце виборола команда інженерно-авіаційного факультету, срібними призерами стали представники факультету автоматизованих систем управління, а третє місце було за вихованцями льотного факультету.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Вишкіл, Навчання та тренування, Повітряні Сили