ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головний армійський басейн зачинено лише для відвідувачів…

23 Квітня 2020
Головний армійський басейн зачинено лише для відвідувачів…

Під час пандемії коронавірусу COVID-19, дотримуючись карантинних заходів, припинив надання послуг й головний армійський басейн ЦСК ЗС України. Завмерли дев’ятнадцять 25-метрових доріжок, спорожніли зали з тренажерами,  для занять аеробікою, фітнесом, підготовки стрибунів у воду.

– Карантин карантином, а підтримувати басейн в належному стані необхідно, – зазначив у розмові з кореспондентом АрміяInform директор басейну ЦСК ЗСУ Анатолій Лінник. – Наша спортивна споруда це не лише ванна з водою, а досить складний цех із багатьма агрегатами фільтрування води та специфічними технологіями для забезпечення функціонування водної арени. Ми не зливали воду з ванни, але щоби не допустити появи жаб (усміхається), очищаємо її за допомогою хлору за особливою технологією, а також застосовуємо для очищення ультрафіолет. Тому до чергувань залучаємо частину персоналу, який виконує певний цикл робіт, слідкує за системою підігрівання води, фільтрації та вентиляції приміщень.

Анатолій Борисович нагадав, що басейн  є базою олімпійської підготовки плавців та стрибунів у воду Національної збірної України. Тож, після закінчення карантину сюди навідаються не лише любителі, а й спортсмени різних команд, у програмі тренувань яких є і плавання. Персонал басейну і сьогодні робить все можливе, аби без зволікань приступити до виконання своїх прямих обов’язків.

А поки що деякі тренери організували для своїх груп онлайн-тренування.

– Приєднуйтесь до домашніх тренувань! – закликає в соцмережах тренер із фітнесу Світлана Абдуліна. – Не дамо зайвим кілограмам жодного шансу! Ожиріння, до речі, підвищує ризики всіх імунних захворювань. Не варто панікувати і розслаблятися!

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Публікації