ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач Збройних Сил України провів телефонну розмову з Головою Військового комітету НАТО

9 Квітня 2020
Головнокомандувач Збройних Сил України провів телефонну розмову з Головою Військового комітету НАТО

Сьогодні, 9 квітня, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак провів телефонну розмову з Головою Військового комітету НАТО, головним маршалом авіації сером Стюартом Пічем. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України у Фейсбук.
Так, генерал-полковник Руслан Хомчак та головний маршал авіації сер Стюарт Піч обговорили перенесення засідання Військового комітету НАТО у форматі з Україною у зв’язку з ситуацією боротьби з всесвітньою епідемією гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Зокрема, обговорено опрацювання нових дат проведення виїзного засідання.

Під час телефонної розмови генерал-полковник Руслан Хомчак висловив надзвичайну зацікавленість української сторони у проведенні візиту Військового комітету НАТО в Україну та наголосив, що цей візит був би чудовою нагодою для союзників отримати оновлену інформацію про реформи в Збройних Силах України, безпекову ситуацію в Україні та наочно побачити роботу іноземних тренувальних місій в підготовці українських військовослужбовців.

Голова Військового комітету НАТО сер Стюарт Піч під час обговорення актуальних питань поглиблення співробітництва з Україною шляхом пошуку нових способів взаємного військового діалогу на стратегічному рівні наголосив на пріоритетності заходів як на рівні начальників Генеральних штабів, так і на рівні військових представників.

Водночас, Головнокомандувач Збройних Сил України висловив слова вдячності за підтримку, зазначив важливість допомоги партнерів у боротьбі з пандемією коронавірусу і поінформував про початок роботи з державами-членами Альянсу щодо отримання необхідних товарів медичного призначення.

Він підкреслив, що у зазначеному контексті постійно комунікує зі своїми колегами щодо консолідації спільних дій.

Під час розмови генерал-полковник Руслан Хомчак акцентував, що Збройні Сили України, адекватно відповідаючи на обстріли та інші злочинні дії з боку російсько-окупаційних військ і вживаючи превентивних заходів із недопущення поширення у військових частинах та підрозділах захворювання на гостру респіраторну хворобу  COVID 19, продовжують давати відсіч збройній агресії Російської Федерації.

Співрозмовники домовилися координувати спільні зусилля та контактувати на регулярній основі і в подальшому.

 

Читайте нас у Facebook
Новини