ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава українського МЗС подякував держсекретареві США за підтримку в боротьбі з COVID-19

22 Квітня 2020
Глава українського МЗС подякував держсекретареві США за підтримку в боротьбі з COVID-19

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував Державному секретареві Сполучених Штатів Америки Майку Помпео за надання Україні 9,1 млн доларів на боротьбу з поширенням COVID-19, зазначивши, що це ще більше зміцнить стратегічне партнерство країн і залишиться в серцях українців.

«Готовність Америки очолити глобальні заходи під час стримування вірусу – воістину видатна. Я дякую моєму колезі Держсекретарю Помпео за надання Україні 9,1 млн доларів на боротьбу з COVID-19. Це не тільки ще більше зміцнить наше стратегічне партнерство, а й залишиться в серцях українців»,  написав у Twitter  очільник зовнішньополітичного відомства.

Як повідомляла АрміяInform, США розширять допомогу Україні у протидії пандемії COVID-19 до 9,1 млн доларів. Допомога буде спрямована на підготовку лабораторних систем, виявлення фактів захворювання, технічну підтримку в питаннях реагування та інформування про ризики поширення COVID-19. Крім того, допомога сприятиме підтримці заходів із профілактики та лікування хворих COVID-19, з забезпечення водопостачання, санітарії та гігієни для найуразливіших верств населення Донецької та Луганської областей.

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України