ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До застосування чотирилапих помічників готові…

2 Квітня 2020, 17:01
До застосування чотирилапих помічників готові…

У Центрі розмінування Командування Сил підтримки ЗСУ, що у місті Кам’янець-Подільський, 24 військовослужбовці отримали свідоцтва державного зразка про завершення курсу підготовки фахівців за спеціальністю «Кінолог».

Шість тижнів слухачі опановували основи розведення й дресирування собак, їхні анатомію й фізіологію, ветеринарну медицину, а також методику й тактику застосування чотирилапих вихованців під час службової діяльності.

Командир загону підготовки кінологів і собак підполковник В’ячеслав Чорний подякував слухачам за якісний і професійний підхід до навчання, а також висловив сподівання, що цей курс сприятиме найшвидшій адаптації військовослужбовців на посадах відповідного напрямку.

Варто підкреслити, що командування Центру розмінування за сприяння Командування Сил підтримки ЗС України докладає значних зусиль для розвитку навчальної матеріально-технічної бази та створення сприятливих умов проживання й побуту слухачів.

Довідково: Станом натепер на базі Центру розмінування підготовлено понад 400 кінологів, 61 кінологічний розрахунок вартової (сторожової) та 66 кінологічних розрахунків мінно-розшукової служб.

Фото Олега Гомілка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл