ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для перездачі тільки одна спроба: військові правоохоронці проходять курс Фахової підготовки за системою SAT

27 Квітня 2020
Для перездачі тільки одна спроба: військові правоохоронці проходять курс Фахової підготовки за системою SAT

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку в ЗС України відбувся черговий випуск курсантів, які успішно пройшли курс Фахової підготовки. За словами командира військової частини, у Центрі одночасно проходять вишкіл близько сотні контрактників, які після отримання сертифікатів поповнять особовий склад зональних відділів ВСП. Про це повідомляє АрміяInform.

На Курс після попереднього відбору потрапляють військовослужбовці, які вже мають за плечима загальновійськову підготовку. Як зауважив командир Центру, майбутні військові правоохоронці контрактної служби ознайомились із основами проведення поліційних операцій та дій на місці злочину, застосування сили, надання першої медичної допомоги, вивчили закони та статути ЗСУ, правила безпеки дорожнього руху, основи мінної безпеки, етику та поведінку військового правоохоронця.

– Курс розроблений за системою SAT(System Approachto Training), що передбачає системний підхід у навчанні. До його розробки долучилися спеціалісти з країн-членів НАТО. Військові правоохоронці контрактної служби в нас готуються за тією ж програмою, що і колеги в Канаді, Великобританії, США, Литві. Двомісячний курс складається із модулів. Якщо курсант не проходить якийсь з модулів, то має одну можливість перездачі. Якщо не скористається нею, то буде відрахований. Близько 15-20 відсотків курсантів не проходять вишкіл. Чимало з них повертаються за деякий час після ґрунтовнішої підготовки, − пояснив командир військової частини.

На час запровадженого карантину навчальна програма не зазнала змін, лише довелось інакше організувати навчальний процес. Якщо раніше одночасно займалися по 30 курсантів, тепер ділять на групи по 10 осіб.

Фото – група зв’язків із громадськістю Військової служби правопорядку в ЗС України

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Новини