ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Де і як сьогодні тренується найкраща молода легкоатлетка світу

14 Квітня 2020
Де і як сьогодні тренується найкраща молода легкоатлетка світу

Пандемія коронавірусу вносить суттєві корективи в календар світових та європейських спортивних змагань. Як стало відомо, Всесвітня легка атлетика анонсувала нові дати проведення чемпіонату світу з легкої атлетики в Орегоні. Змагання мали відбутися 6-15 серпня 2021 року, проте через перенесення Олімпійських ігор на 2021 рік дати довелося змінити. Таким чином чемпіонат світу відбудеться 15-24 липня 2022 року.

Наша олімпійська надія армійська спортсменка Ярослава Магучіх, яка минулого року  стала найкращою молодою легкоатлеткою світу, здобувши перемогу в номінації Rising Star на щорічній церемонії World Athletics Awards, нині обмилувала для тренувань узбережжя Атлантичного океану. Звичайно, Ярослава засмучена перенесенням Олімпійських ігор та інших змагань, адже зимовий спортивний цикл для неї складався як ніколи успішно. Чого тільки вартує перемога на змаганнях в німецькому Карлсруе,  де Магучіх встановила новий світовий рекорд U-20 у приміщенні, підкоривши висоту 2,02 м!

Та Ярослава не падає духом і яскрава посмішка не сходить з її обличчя. Спочатку армійка плідно попрацювала на зборах в Естонії, а потім відправилась разом із тренером до Португалії. Левова частина тренувальних вправ проходить на безлюдному піщаному пляжі – саме на піску формується фізична форма спортсменки та витривалість.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Спорт